Apie mus | BIOenergy

Apie mus

Kas mes tokie Bioenergy LT?

BIOENERGY įmonių grupė įkurta 2003 metais. 

Esame inovatyvių technologijų įmonė, kurianti bei gaminanti pagal pažangiausias mokslo ir gamybos technologijas biologinius preparatus, skirtus augalų mitybos optimizavimui bei natūralaus dirvožemio derlingumo atstatymui.

Savo pagamintų produktų pagalba sprendžiame specifines vandenvalos, riebalų skaidymo, chemijos, naftos produktų atskyrimo ir kitas pramonėje iškilusias problemas.

Klientui pasiūlius naują sprendimą jį išbandome ir veiksmingumą pagrindžiame eksperimentais savo tyrimų laboratorijoje. Atliekame tyrimus biochemijos, mikrobiologijos, fermentacijos srityse.

Bendrovėje gaminami produktai atitinka aukščiausius pasaulinius kokybės reikalavimus. Atitiktis patvirtinta sertifikatais ISO 9001:2008, FiBL, OMRI.

Nuo 2017 metų pradžios įmonėje pradėjome eksploatuoti naują automatizuotą bioreaktorių liniją, kuri leido ženkliai padidinti gamybos pajėgumus. Mikroorganizmų, biologinės kilmės preparatų ar biologiniu-funkciniu aktyvumu pasižyminčių komponentų sintezė ir produkcijos kiekio didinimas vienareikšmiškai susijęs su padidintos talpos bioreaktorių panaudojimu.

Savo gamybos pajėgumais esame didžiausia bendrovė Šiaurės Europos regione. Pagamintą produkciją eksportuojame į daugiau nei 20 užsienio šalių.

Kodėl mūsų gamybos technologija unikali?

Pasaulyje yra nemažai biologinių/bakterinių preparatų gamintojų. Kodėl mes geresni? Bakterijos yra gyvi organizmai, kurių gyvavimo periodas priklauso nuo aplinkos sąlygų. Dažniausiai produktai, kurių sudėtyje yra bakterijų turi trumpą galiojimo laiką ir griežtas vartojimo instrukcijas. Jų negalima maišyti su pesticidais, trąšomis ar kitais bakteriniais preparatais, nes tai gali pakenkti bakterijai ir ji taps nebeefektyvi. Mūsų unikalios technologijos dėka mes galime sustabdyti bakterijos augimą tam tikrame taške – zoosporos stadijoje. Šios technologijos dėka bakterijos tampa stabilios ir atsparios neigiamiems aplinkos veiksniams. Mūsų produktai gali būti maišomi su visų tipų pesticidais ar trąšomis (nebent pesticidų ar trąšų gamintojai nurodo kitaip). Mūsų preparatus galima pritaikyti prie įprastų purškimų ankstyvuose vegetacijos tarpsniuose ir gauti didesnį ekonominį efektyvumą. Argi ne ekonominis efektyvumas svarbiausias ūkininkams?

Kuriant preparatus bendradarbiaujame su universitetais, tyrimų laboratorijomis ir didele grupe mokslininkų iš viso pasaulio. Mes visada ieškome naujų sprendimų problemoms, kurias pastebime laukuose.

Mūsų gaminami preparatai yra naudojami įvairiausiuose geografiniuose regionuose ir skirtingomis klimato sąlygomis: nuo trumpos vegetacijos periodo Sibire iki ilgų vasarų Brazilijoje. Mūsų produktai naudojami kviečiuose, rapsuose, cukriniuose runkeliuose, miežiuose, kukurūzuose. Bandymai parodė aukštus rezultatus auginant daržoves ir vaisius.

Įmonėms, kurios savo produktų gamybos procese naudoja importuotas žaliavas/medžiagas, tarpinius subproduktus ir kurių gamybai bei apdorojimui reikalinga bioreaktorių technologinė įranga, siūlome išnaudoti mūsų didžiulį gamybinių pajėgumų potencialą.

Siūlome pateikti individualius užsakymus reikiamų produktų gamybai ar naujų produktų sukūrimui. Užtikriname, kad remdamiesi savo sukaupta moksline tyrimų praktika, žiniomis ir technologinės įrangos pranašumais, pagaminsime gaminius, kurių kokybė atitiks aukščiausius ir pažangiausius pasaulinius biotechnologijų pramonės standartus.

     

Bioenergy LT laboratorija?

UAB "Bioenergy LT" mokslinė laboratorija sėkmingai dirba jau nuo 2013 metų. Laboratorijos darbuotojai yra patyrę savo srities specialistai - mikrobiologai ir biotechnologai. Darbuotojų kompetencija yra nuolat keliama dalyvaujant įvairiuose nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose, seminaruose ir mokymuose. Laboratorijos darbuotojai savo žinias ir naujausių eksperimentų rezultatus pristato ir ūkininkams, kurie domisi biologiniais produktais ir jų nauda žemės ūkiui. Šiuolaikinius mokslinius tyrimus leidžia atlikti moderni laboratorinė įranga, kuri kiekvienais metais yra atnaujinama, siekiant išlaikyti aukščiausio lygio mokslinį potencialą.

Laboratorijos mokslininkai yra puikiai įsisavinę klasikinės ir moderniosios mikrobiologijos žinias, kurias gali pritaikyti mikroorganizmų savybių nustatymui ir įvertinimui. Šios žinios taip pat pritaikomos naujų produktų kūrimui ir analizei.

  

       


UAB "Bioenergy LT" mokslinės laboratorijos darbuotojai konsultuoja įvairiais mikrobiologiniais klausimais bei atlieka įvairius biocheminius ir mikrobiologinius tyrimus:

  • Mikroorganizmų identifikavimas ir jų skaičiaus (KFV mL-1) mėginiuose nustatymas - atliekami selektyvūs mikrobiologiniai biopreparatų, kurių sudėtyje yra gyvų mikroorganizmų, tyrimai, nustatant mikroorganizmų kolonijas formuojančių vienetų skaičių. Tiriami vandens ir aplinkos mikrobiologinės taršos lygiai, nustatant bendrą mikroorganizmų skaičių sedimentacijos arba filtravimo metodais;
  • Išsamūs biologinių preparatų tyrimai - laboratorijoje nustatomas pH, cukraus kiekis, biopreparatų galiojimo trukmė, įvairių veiksnių įtaka (šaltis, karštis ir kt.) biopreparatuose esančių mikroorganizmų gyvybingumui; biopreparatuose esančių mikroorganizmų jautrumas įvairioms cheminėms medžiagoms; atitinkamų bakterijų ar grybų lignino ir celiuliozės skaidymo efektyvumas; biopreparatuose esančių įvairių fermentų (lipazės, amilazės, celiuliazės, proteazės, ksilanazės) koncentracija ir aktyvumas;
  • Mikroskopinė analizė - nustatomas gyvybingų ir negyvybingų mikroorganizmų ląstelių skaičius biopreparatuose, atliekama biopreparatuose esančios mikrofloros analizė;
  • Individualūs užsakymai - nustatomas biopreparatų poveikis grūdinėms ir ankštinėms kultūroms laboratorinėse sąlygose arba natūraliomis lauko sąlygomis. Kuriame bioproduktus pagal asmeninius užsakymus, nustatant reikiamų mikroorganizmų optimalias fermentavimo sąlygas;
  • Mikrobiologinių mitybinių terpių ruošimas - ruošiamos selektyvios terpės, kurios skirtos atitinkamos rūšies mikroorganizmams biopreparatuose, vandenyje ar kitose tiriamosiose medžiagose aptikti. Terpės ruošiamos iš atitinkamų reagentų arba naudojamos pilnos sudėties komercinės dehidratuotos terpės. Terpės gali būti paruošiamos tiek skystos, tiek standžios, kurių įvairūs tūriai išpilstomi į vienkartines 90 mm Petri lėkšteles ar stiklinius indus (butelius). Užsakovui pageidaujant terpės gali būti paruošiamos pagal pateiktą receptūrą ir išpilstomos pageidaujamais kiekiais.
     

Laboratorija savo patirtimi, išgyvenimais, klausimais, kasdienybe dalinasi ir "facebook" paskyroje.
     

UAB BIOENERGY LT                                                              
Staniūnų g. 83, Panevėžys 36151
Bankas: AB bankas "Swedbank"
Į.k.:302956352
PVM: LT100007429419
a/s LT027300010134086612
Banko kodas: 73000

Noriu gauti naujienas !