Biolginiai preparatai


 Kaupia azotą

  
AZOFIX – biologinis preparatas, kurio sudėtyje esančios bakterijos Azotobacter spp., skaidydamos organinę medžiagą, fiksuoja laisvą atmosferos azotą ir padaro jį prieinamu augalams.

 


  Optimaliam fosforo įsisavinimui
 
FOSFIX– biologinis preparatas, kuriame esančios bakterijos Bacillus spp. dirvožemyje esančius sunkiai įsavinamus forforo junginius bei fosfatus pakeičia į prieinamas augalui formas. Bakterijos taip pat sintetina mežiagas: tiaminą, pridoksiną, biotiną, pantotetinę ir nikotininę rūgštis ir kt.


 Stipresniam ir sveikesniam augalui
 
BACTOFORCE -  biologinis preparatas, kurio sudėtyje esančios bakterijos Bacillus spp., patekusios į dirvą, išskiria antibiotines medžiagas, kurios slopina patogenų aktyvumą. Tokiu būdu stiprinamas augalo imunitetas. Šiaudų mineralizavimui

RUINEX – biologinis preparatas aktyviai skaidantis augalines liekanas dėl sudėtyje esančio grybo Trichoderma spp., Taip pat išskiria antibiotines medžiagas, kurios slopina patogenų aktyvumą. Preparatas didina lauko augalų produktyvumą ir atstato natūralias dirvožemio savybes. Tinka visų tipų dirvožemiams.


 Augalo maitinimui "per lapus"

NUTRILIFE - preparatas pagamintas iš aukščiausios kokybės žaliavų, į kurio sudėtį įeina: amino, fulvo, huminės rūgštys, jūros dumblių ekstraktas, vitaminai B2, B3, B12. Naudojant preparatą, didinamas augalo atsparumas stresiniams aplinkos veiksniams (karštis, sausra, per didelė drėgmė, šalna, po pesticidų panaudojimo); gerinamas maisto medžiagų įsisavinimas ir jų apykaita augale; stiprinamas augalo kvėpavimas bei angliavandenių pasisavinimas.


 Ekonomiškam dirvožemio tręšimui

BIOFERT  sudėtyje yra šios bakterijų rūšys: Azotobacter spp. aprūpina augalus biologiniu azotu, stiprina medžiagų apykaitos procesus augaluose ir leidžia įsisavinti daugiau maisto medžiagų. Bacillus spp.,atpalaiduoja fosforą iš augalams neprieinamų junginių, tokių kaip kalcio, geležies ir aliuminio fosfatai ir paverčia juos augalams prieinamomis organinio fosforo formomis. Taip pat mobilizuoja kalį į augalams prieinamą formą. 


  Žirniams ir pupoms

AZOFIX RHIZO  biologinis preparatas pagamintas iš atrinktų specifinių Rhizobium genties bakterijų. Šios bakterijos geba kaupti iš atmosferos azotą(N2) ir jį paversti į ankštiniams augalams lengvai pasisavinamą formą(NH4). Preparatas didina pupinių augalų produktyvumą ir atstato natūralias dirvožemio savybes.


 Amino rūgštis

Gryna 99,5 proc. L-α prolino rūgštis, nepakeičiama amino rūgštis, skirta purkšti per lapus arba sėklų beicavimui.Produktas skirtas biotiniam ir abiotiniam augalų stresui sumažinti. Reguliuoja makro ir mikro elementų įsisavinimą bei stimuliuoja augalų natūralios gynybos mechanizmus.


ATLIKTI BANDYMAI SU MŪSŲ GAMINAMAIS BIOLOGINIAIS PREPARATAIS:

- Mūsų produktų bandymai Vengrijoje Skaitykite daugiau...
- Azoto trąšų normų optimizavimas, naudojant preparatą Azofix žieminių kviečių pasėliuose  Skaitykite daugiau ...
- Vasarinių rapsų bandymai su biologiniu preparatu Azofix   Skaitykite daugiau ... 

- Azofix tyrimas runkeliuose   Skaitykite daugiau ...
- Azofix poveikis žieminiams rapsams   Skaitykite daugiau ...


 Atsisiųsti produktų katalogą


Produktų kainas ir įsigijimo sąlygas galite sužinoti apsilankę internetinės parduotuvės puslapyje :

UAB BIOENERGY LT                                                              
Staniūnų g. 83, Panevėžys 36151
Bankas: AB bankas "Swedbank"
Į.k.:302956352
PVM: 100007429419
a/s LT027300010134086612
Banko kodas: 73000

Noriu gauti naujienas !